NosTale – poznaj świat aniołów i demonów MMORPG!

NosTale to gra MMORPG stworzona przez studio Gameforge i utrzymana w klimatach anime. Gra wrzuca nas do dużego świata (nie tylko jednego), który przemierzamy najpierw jako podróżnik, a potem jako jedna z trzech klas: wojownik, łucznik lub mag (klasę wybieramy samodzielnie).

Czy warto zagrać w NosTale?

Podczas rozgrywki przemieszczamy się przez wiele lokacji, gdzie wypełniamy nowe akty. Nasza postać może mieć towarzysza, ale także zwierzątko. Towarzysze i zwierzątka również zdobywają doświadczenie i poziomy, a także atakują kreatury wraz z nami. Podczas gry połączyć możemy się także z innymi graczami, tworząc grupy, wówczas możemy sobie nawzajem pomagać. Jest również możliwość stworzenia, czy dołączenia do gildii, co za tym idzie, możemy brać udział w gildiowych rajdach i innych wydarzeniach, niosących korzyść naszym postaciom.

NosTale to gra, która prosperuje już od 2006 roku na świecie, 2009 roku w Polsce, a nadal jest na szczytach różnych notowań, jest niezwykle popularna. Graczy przybywa do rozgrywki, ale także wierni fani często wracają, aby przypomnieć sobie niesamowite chwile spędzone z grą. Dla fanów mangi, czy anime, jest to idealna gra, gdyż jest ona utrzymana właśnie w takim stylu. Postacie i zwierzęta są niezwykle słodkie. Gra ma już sporo lat na karku, więc nie jest ona szczytem wybitności, jeśli chodzi o jakość, jednak spełnia swoje zadanie.

Daje ona wiele godzin frajdy graczom, a także pomaga w znajdowaniu internetowych kolegów, sojuszników. NosTale łączy ze sobą fanów MMORPG oraz anime. Twórcy nadal pracują nad grą, co jakiś czas pojawia się nowy akt, a gracze nadal mogą brać udział w różnych eventach!