Czy fani „Wiedźmina” znajdą coś dedykowanego na smartphona?

Społeczność fanów 'Wiedźmina’ z każdym kolejnym rokiem się powiększa. Ta amerykańska produkcja która premierę miała w 2019r. zdobywa rzesze nowych fanów. Warto wiedzieć, że posiadacze smartphonów mogą w grę związaną z ich ulubionymi postaciami. Ta gra to 'Wiedźmin: Pogromca Potworów’.

Czy warto zagrać w grę „Wiedźmin. Pogromcę Potworów”. Czy dla posiadaczy smartphonów to pasjonująca gra?

'Wiedźmin. Pogromca Potworów’ jest grą mobilną w którą można grać na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Celem gry jest wyszukiwanie stworów występujących w wirtualnej rzeczywistości. Głównym artefaktem w tej rozgrywce jest Srebrny Miecz będący skutecznym orężem w walce przeciwko potworom. Miecz będzie Cię kosztował pewną sumę wirtualnej waluty, za najtańszy Srebrny Miecz Kota bądź Srebrny Miecz Niedźwiedzia należy wysupłać 1800 złotych monet.

Fani sagi 'Wiedźmin’ ucieszyli się z aktualizacji gry. Dzięki wprowadzonej aktualizacji 1.2.0 fani otrzymali możliwość zdobycia nowych rang wiedźmińskich, które wraz ze zdobyciem cennego doświadczenia pozwalają uzyskać nowe umiejętności, przepisy alchemiczne oraz nagrody. System Alchemii został utworzony na nowo tak by eliksiry oraz oleje działały jeszcze dłużej niż dotychczas. Kolejnym atutem aktualizacji jest fakt, że użytkownik otrzymuje nowe wyzwania w postaci nowych potworów, dodatkowo pojawia się również szereg nowych zadań czasowych.

Komu szczególnie warto polecić „Wiedźmin. Pogromcę Potworów”?

'Wiedźmin. Pogromca Potworów’ to rozgrywka którą warto polecić wszystkim, gdyż od czasów Pokemon Go, którą to grą zresztą inspirowali się twórcy nie było w powszechnej opinii równie udanej gry na iOS oraz na Androida. Szczególnie zadowoleni jednak będą ci z graczy, którzy cenią sobie ambitne produkcje AR, czyli te oparte na technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Posiadacze Androida będą usatysfakcjonowani, gdyż aplikacja 'The Witcher: Monster Slayer’ działa na tym sprzęcie bez zarzutu. Z całą pewnością co pokazują pozytywne rekomendacje oraz świetne oceny, 'The Witcher: Monster Slayer’ to rozgrywka która przyciąga na długie godziny.